Şantiye Çadırları

Şantiye çadırları, inşaat alanlarında sıklıkla tercih edilen ve personellerin yeme – barınma gibi ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerdir. Bunun dışında şantiye bölgelerinde mühendis ofisi olarak da kullanılmaktadır. Çok amaçlı kullanım sunması ve pratik şekilde kurulum sağlanması, şantiye çadırı modellerine olan rağbeti her geçen gün arttırıyor. Siz de farklı projeleriniz için bu ürünü tercih edebilir ve kısa sürede barınma alanları yaratabilirsiniz.

Şantiye çadırları kolay kurulan ve kolay sökülen ürünlerdir. Yani satın aldığınız bir ürünü uzun süre tüm inşaat projelerinizde değerlendirebilirsiniz. Beton bir yapıya kıyasla hem daha ekonomik hem de daha zaman çözümlüdür. Şantiye çadırları olumsuz hava şartlarına dayanıklıdır. Kullanılan kaliteli brandalar ile su geçirmez. Bu çadırlara pencere ve kapı gibi özel fonksiyonlar eklenebilir. Örneğin depolama amaçlı kullanım sağlanacaksa geniş kapı bölmesi yapılabilir ancak barınma amaçlı kullanılıyorsa özel yalıtım işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Şantiye Çadırı Modelleri

Başboğa şantiye çadırı modelleri tüm zeminlere uyumludur. Uzman ekibimiz projenizi yürüteceğiniz alan ile ilgili olarak sizlere en iyi yönlendirmeyi sağlar. Çadır ürünlerinde kolon ya da kiriş sistemi olmadığı için alanı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Güvenlik, çadır ürünlerinde diğer bir önemli faktördür. Başboğa şantiye çadırı modelleri alev yürütmez özelliğe sahiptir. Projenizin detaylarını iletmek, boyutlandırmayı değerlendirmek ve fiyat seçenekleri hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 43 yıllık sektör tecrübemiz ile sizlere destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.