Özel Çadır Modelleri

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;

Son dönemlerde farklı faaliyetler düzenlemek adına çadır projeleri artış göstermeye başladı. Özel çadır modelleri ile zaman ve maliyet kaybı yaşamadan projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Gerek depolama alanında gerekse düğün ve davet gibi etkinliklerde değerlendirebilmek için çadır yapılara yönelebilirsiniz.

Özel çadırlar kullanım alanına bağlı olarak farklı fonksiyonlara sahiptir. Etkinlik ve konser alanları için oluşturulan çadırlarda iç astar alanına dekoratif aydınlatmalar yapılabilmektedir. Araç otoparkı ya da ürün depolama için kullanılan özel çadır projelerinde ise giriş çıkışların rahat yapılabilmesi için özel kapı – pencere tasarımları uygulanmaktadır.

Geniş iç mekan, kolon ve kiriş sistemlerinin bulunmaması, kolay kurulum ve kolay söküm özellikleri çadır projelerini daha cazip kılmaktadır. Ancak böyle bir ihtiyaç için ürün tercihi yaparken dayanıklı brandalar ile üretilen kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Böylece uzun süre ihtiyaç duyulan zamanlarda yeterli alan oluşturulabilir.

 

Özel Çadır Çözümlerinin Fonksiyonel Özellikleri

Betonarme yapılara göre çok daha uygun maliyetlere sahiptir. Kurulup ihtiyaç duyulmadığı taktirde kolayca sökülebilir. Hemen hemen her türlü zemine temel atılmadan veya ankraj gerektirmeden kurulmaktadır. Özellikle çadır projesi depolama amaçlı kullanılıyor ise soğuk havayı içeriye, sıcak havayı dışarıya vermeme özelliği çok büyük avantajlar sunacaktır. Özel çadır projeleri için profesyonel bir ekip ile görüşmek ve uzun ömürlü kullanım ile avantajlar elde etmek için Başboğa Çadır ve Branda ile iletişime geçebilirsiniz. Fuar faaliyetleriniz için çadır projeleri dışına dijital baskı çalışmaları da yapılabilmektedir. Proje detaylarını iletmek ve sorularınıza yanıt bulmak için uzman ekip ile iletişim kurabilirsiniz.