Havacılık Çadırı

Hızlı kurulumu ve düşük maliyeti ile dikkat çeken havacılık çadırı ürünleri, hem askeri hem de sivil havacılıkta hizmet amaçlı kullanılmaktadır. Özel ölçüyle üretilebilen havacılık çadırları, olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Çelik iskelet sistemi bu çadır yapıların güvenle kullanılmasına yardımcı olur. Uçak hangar alanlarında işlevsel bir kullanım sağlayan hangar çadırlarının başlıca tercih edilen noktaları aşağıda belirtilmiştir.

Havacılık Çadırı Kullanım Alanları

» Uçak bekleme hangarları
» Park hangarları
» Uçak tamir ve bakım hangarları
» Hava kargo hangarları
» Yolcu / bagaj terminalleri

Havacılık çadırlarına doğal güneş panelleri ve opsiyonel olarak otomatik kapı sistemleri de entegre edilebilmektedir. Başboğa Çadır ve Branda, bu sektörde edinmiş olduğu 43 yıllık kazanım ile havacılık çadırı dahil olmak üzere birçok çadır yapı için profesyonel destek sunar. Tasarım ve üretim sürecini titizlik ile takip eden ve her ihtiyacınıza uygun çözümler sunan Başboğa, bu anlamda özel projeler de üretmektedir. Havacılık çadırları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve proje detaylarınızı iletmek için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Askeri ve sivil havacılık çadırları hakkında uzman ekibimiz sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır. Başboğa güvencesi ile uzun ömürlü çadır yapı projeleri daima sizlerle!