Askeri Çadırlar

Askeri çadırlar, hava destekli ya da çelik iskelet sistemi ile oluşturulabilen düşük maliyetli bir çadır yapı modelidir. Kolayca kurulabilmesi ve aynı şekilde rahatça sökülebilmesi ile tercih edilen bir üründür. Olası olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı brandalar üretilir. Bej, yeşil ya da kamuflaş özelliklerde üretim sağlanabilir. Askeri çadırlar asker barınakları, gıda dağıtım alanları, depo ya da lojistik merkezi olarak kullanılabilmektedir.

Askeri çadırların özellikleri

Askeri çadırlar su geçirmez özelliktedir. Aynı zamanda alev yürütmezler. Bu yapıların içerisine güneş enerji panelleri, aydınlatma ya da jeneratör gibi fonksiyonlar eklenebilir. Beton yapıların haricinde kolay kurulum imkanlarıyla zaman ve maliyet kazancı sağlar. Askeri depo ürünlerinin korunaklı şekilde muhafaza edilmesi ve gerektiğinde barınma alanı olarak kullanılabilmesi, bu ürünlere olan rağbeti arttırmaktadır.

Başboğa Askeri Çadır Modelleri

Başboğa askeri çadır modelleri, dayanıklı branda ve çelik iskelet sistemiyle istenildiği zaman de monte edilip tekrar kurulabilir. Başboğa Askeri çadırları ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Sektörün lider firması olan Başboğa Çadır ve Branda, askeri çadır, afet çadırı, havacılık çadırı, etkinlik çadırı, fuar çadırı, şantiye çadırı gibi ürünleri ile %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Askeri çadır modellerini incelemek ve detaylı bilgi sahibi olmak için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

#askeriçadır #askeriçadırlar