Afet Çadırları

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;

Afet bölgelerine özel olarak planlanan ve üretilen afet çadırları hızlı kurulum imkanıyla olağan dışı durumlarda yeterli çözümler sunar. Çadırlar; Deprem, sel, yangın ve diğer afet durumlarında tüm hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilmektedir. İhtiyaç alanına göre özel çözüm sağlayan ürün minimum yer kaplamakla birlikte hava taşımacılığına uygun, hafif ve modüler olarak tasarlanmıştır.

Afet çadırları PVC kaplı membran kumaş, alev yürütmez ve su geçirmezlik özelliklerinin yanı sıra gün ışığından faydalanabilmek için yarı geçirgen özelliği bulunmaktadır. Yarı geçirgen özelliği zararlı UV ışınlarını bloke etmektedir. Afet çadır ürünlerinde doğal havalandırma gözetilerek  üretim planlanmıştır. Böylece enerji tüketim durumu olabildiğince en aza indirgenir.

Afet Çadırı Üreticisi

Çadırda kullanılan membran kumaş özelliği ile sıcak yaz aylarında iç mekanın serin olması sağlanır. Giriş için çadır kapısı tercihe göre tekerlikli kapı sistemi veya yukarı doğru açılabilir şekilde uygulanabilir.

Ülkemizin konumu itibari ile olası afet durumunda büyük bir ihtiyaç haline gelen afet çadırı ürünleri yaşam alanlarında büyük kolaylık ve çözüm sağlar. Yaşam sahasında işleyişe pratiklik katarak, güvenlik ve barınma gibi ihtiyaçları büyük ölçüde karşılar.

Doğal Afet Çadırı

Hızlı bir şekilde yaşam alanı yaratmak ve mümkün olan en kısa sürede ihtiyaçları karşılamak üzere çözüm sağlar. Maliyet durumu düşünüldüğünde afet çadırları kurumlar açısından oldukça işlevsel ürünlerdir. Afet koşullarının yaşam alanlarını etkilemesiyle insanların acil ihtiyaç haline gelen konaklama imkanlarından yararlanması, bölgede sağlık hizmetlerinin sağlanabilmesi ve gıda ihtiyaçlarının çözülmesi için seri üretim gerçekleştirilebilmektedir.

Afet ve özel çadır ihtiyaçlarına yönelik detaylar için bize ulaşabilirsiniz.